Vlasová péče DERMATHERM

Nejprodávanější v kategorii Vlasová péče DERMATHERM

DERMATHERM PURHAIR Bio šampon na vlasy, pro všechny typy vlasů 150 ml Více informací ECOCERT BIO COSMEBIO  K dodání 1-3 dny DERMATHERM PURHAIR Bio šampon na vlasy, pro všechny typy vlasů 150 ml 100 % hypoalergenní šampon vhodný pro péči o všechny typy vlasů. Díky obsahu účinných organických látek jej lze použít i v péči o extrémně citlivou vlasovou pokožku.   Přináší úlevu i vlasové pokožce trpící atopickým ekzémem… 389

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak se zbavit lupů anebo prostě jenom hledáte dokonalou péči o vlasy bez spousty chemie, pak vězte, že přírodní šampon PURHAIR splňuje přesně to, co zákazníci od kvalitního přípravku na vlasy očekávají. Je to účinný produkt s jednoduchým složením pro péči o citlivou vlasovou pokožku, každodenně vystavenou různým agresivním vlivům. Přípravek se vyznačuje decentní vůní, zbavuje pokožku hlavy všech nečistot a dodává vlasům vitalitu a energii. Přináší okamžité výsledky v podobě zdravějších, viditělně revitalizovaných vlasů.

 

Šampon PURHAIR se stal vítězem v testu francouzské nezávislé organizace Observatoire des cosmétiqes v konkurenci 15 výrobků od 10 různých značek. 

  

Složení neobsahuje žádná umělá ani přírodní pěnidla a proto neštípe v očích ani při přímém kontaktu s extrémně citlivou oční sliznicí. To ocení především nejmenší děti, u kterých obvykle hrozí velké riziko kontaktu "běžného" šamponu s očima a jejich následného podráždění.