GOLDIM Probioflora 30 kapslí, Bioinformační preparát - kapsle

- 25%
Probioflora (2)
  • Probioflora (2)
  • BIO Zelený ječmen (2)
Akce

Doplněk stravy.   Probiotikum – synbiotikum   - první klinicky testované* české probiotikum - inovované složení je zaměřené na zvýšenou ochranu sliznic - obsahuje 7 kmenů probiotických bakterií a synergicky působící artyčok,… Více informací

 Nyní nedostupné
149
123 bez DPH
Před slevou:
199
Běžná cena:
199
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
GOLDIM
EAN:
8594003321009
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Doplněk stravy.

 

Probiotikum – synbiotikum

 

- první klinicky testované* české probiotikum

- inovované složení je zaměřené na zvýšenou ochranu sliznic

- obsahuje 7 kmenů probiotických bakterií a synergicky působící artyčok, riboflavin a prebiotickou vlákninu, které společně působí na několika úrovních trávení

- speciální rostlinné tobolky s prodlouženým účinkem chrání probiotické bakterie proti kyselému žaludečnímu prostředí

- obsahuje riboflavin, který přispívá k normálnímu udržení stavu sliznic, energetickému metabolismu, metabolismu železa, stavu červených krvinek a dále ke snížení míry únavy a vyčerpání

- bez aditivních látek

- pro děti od 3 let a dospělé

- vhodná i pro těhotné a kojící ženy, diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou

 

* Ve spolupráci s Doc. MUDr. Pavlem Kohoutem, PhD. byla ProbioFlora v letech 1999 – 2001 klinicky testována jako doplněk stravy při nespecifických střevních zánětech ve fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Klinika gerontologická a metabolická, Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Studie od roku 1999 do roku 2001, t.č. pokračování na II. interní klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové

MUDr. Pavel Kohout, Ph.D., gastroenterolog

Cíl studie: prokázat vliv léčby potravinovým doplňkem – kombinovaným preparátem probiotické flóry – na udržení remise (tzn. klidového stadia) Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy, která byla dosažena jak medikamentózně, tak chirurgickou cestou.

 

Obsah balení: 30 tobolek

 

Doporučené dávkování:

1 – 2 tobolky denně zapít sklenicí vody. Max. 2 tobolky za den.

 

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy, diabetiky a pro osoby s bezlepkovou dietou.

 

Složení:

inulín (prebiotikum), citrusová vláknina, extrakt artyčoku (Cynara cardunculus), probiotické bakterie – 1 miliarda v jedné tobolce (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Streptococcus thermophilus), riboflavin, transparentní rostlinná tobolka odolná proti žaludeční šťávě.

 

BIO Zelený ječmen (2)

Uživatelská recenze produktu GOLDIM Probioflora 30 kapslí, Bioinformační preparát - kapsle

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

GOLDIM
Rašínova 422/II 392 01 Soběslav
Česká republika


Společnost GOLDIM byla založena v Praze v roce 1992 s cílem vyvíjet a vyrábět potraviny, které přispějí k dobrému zdraví všech věkových skupin našeho obyvatelstva.

Již v roce 1996 jsme na trh uvedli první probiotické doplňky stravy ve formě instantních nápojů, tobolek a následně i tablet.
Jedním z prvních doplňků stravy v portfoliu společnosti se stala ProbioFlora, první české probiotikum s prebiotickou složkou.

V roce 2000 jsme náš sortiment rozšířili o první výrobky určené pro dětskou výživu – instantní nápoje a rehydratační prostředek Kulíšek.

Nároky na výrobní kapacitu se neustále zvyšovaly a již nebylo možné pokračovat v pražských prostorech. Proto jsme se rozhodli přestěhovat se do vlastních výrobních prostor v krásném prostředí jižních Čech – do Soběslavi, kde od roku 2001 probíhá kompletní výroba, kterou v současnosti zajišťují 4 technologické linky..

Od roku 2003 vyvíjíme a vyrábíme produkty také pro zahraniční trh – většinou pod privátními značkami.

Neustále pracujeme na vývoji nových výrobků a hledáme další cesty, jak přinést zákazníkům kvalitní a zdraví prospěšné produkty. V roce 2005 proto začala pod značkou BABIO vznikat řada výrobků vyráběných v biokvalitě a určených pro kojence, malé děti a jejich maminky.
Jako první byly na trh v roce 2006 uvedeny kojenecké a dětské biočaje v nálevových sáčcích a biočaj pro kojící maminky. Následoval dětský mléčný biocukr s prebiotikem a instantní kojenecké a dětské biočaje (nyní bionápoje).
V roce 2008 byla BABIO řada rozšířena o kojenecká biomléka a kojenecké a dětské biokaše mléčně-obilné i čistě cereální.

V roce 2007 byl zahájen velký inovativní vývoj rozsáhlé řady doplňků stravy a potravin pro redukci hmotnosti.

SOUČASNOST

Rok 2012 pro nás znamenal spoustu změn a novinek.
Postupně jsme ukončili výrobu BABIO biomlék na bázi kravského mléka.

Naše vývojová a provozní laboratoř neustále spolupracuje s renomovanými výzkumnými pracovišti v České republice. Spolupráce s externími odborníky nám pomáhá udržet krok s rychlým tempem vývoje moderních technologií a umožňuje využívání nových vědeckých poznatků z oblasti zdravé výživy, medicíny, fyziologických pochodů i léčebných postupů.
Tyto poznatky nás pak inspirovaly k vývoji převratné NOVINKY na trhu s dětskou výživou – Kozích kaší, které jsme uvedli na český trh v lednu roku 2012.
Všechny informace o Kozích kaších a jejich přednostech najdete na stránkách www.kozikase.cz.

Náš sortiment nyní zahrnuje následující produkty:

•    výrobky pro kojeneckou a dětskou stravu (řady BABIO, ČIPERKA, Kozí kaše)
•    doplňky stravy – ProbioFlora, Formule Játra, Formule Šalvěj, UROefekt, UROefekt junior, PinnoThin™,

     THERMOMAGIC, BIO ZELENÝ JEČMEN, PROKLOUBIN
•    potraviny pro zvláštní výživu – SLIM Q
•    rehydratace (potraviny pro zvláštní lékařské účely) – Kulíšek, Kulíšek forte, Iontia prebio, Iontia prebio vanilková.


V září roku 2012 jsme ve spolupráci s Českou asociací sester uspořádali první vzdělávací konferenci pro zdravotní sestry v Soběslavi. Akce byla hodnocena velmi pozitivně účastníky i přednášejícími.

Péči o své zákazníky věnujeme nejvyšší pozornost a vaše názory a podněty následně promítáme do dalšího vývoje. Věříme, že každý může nalézt v našem sortimentu to, co mu bude chutnat a zároveň přispívat k dobrému zdravotnímu stavu a udržení dobré psychické pohody.