INNOBIZ Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA

- 2%
Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA (3)
  • Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA (3)
  • INNOBIZ Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA
Akce TOP

PROSTOROVÝ DIFUZÉR ÉTERICKÝCH OLEJŮ Popis: Difuzér představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechny vlastnosti důležité pro jejich antimikrobiální a dezinfekční účinek v ovzduší. Difuzér je vybavený časovým spínačem, regulátorem intenzity a otočným vývodem. Vytváří příjemnou a zdravou atmosféru v každém prostředí. Při chodu difuzéru je slyšet běh Více informací

 K dodání 1-3 dny
1 852
1 531 bez DPH
Před slevou:
1 890
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
INNOBIZ
Kód výrobku:
T0320
Katalogové číslo:
F00744
EAN:
8595100286253
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

PROSTOROVÝ DIFUZÉR ÉTERICKÝCH OLEJŮ

Popis: Difuzér představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechny vlastnosti důležité pro jejich antimikrobiální a dezinfekční účinek v ovzduší. Difuzér je vybavený časovým spínačem, regulátorem intenzity a otočným vývodem. Vytváří příjemnou a zdravou atmosféru v každém prostředí.

Při chodu difuzéru je slyšet běh motůrku, difuzér proto není vhodný do prostor, kde je vyžadován naprostý klid.

Technické údaje: Difuzér éterických olejů s dřevěným podstavcem a skleněnou baňkou. Regulátor intenzity je připojen kabelem k zařízení. Připojení na 220 V – 50 Hz. Výška difuzéru 21 cm, průměr 12 cm. Rozměr ovladače 66 x 45 x 16 mm. EC homologace.
 
Použití: Vybraný 100% přírodní éterický olej nebo směs éterických olejů nakapejte do baňky difuzéru a přístroj zapněte. Do difuzéru můžete rovněž použít čisté hydroláty (pravé květové vody), ale nepatří do něj rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru. Videonávod.
 
 
Jak čistit skleněnou nádobku na éterické oleje?
 
Esenciální oleje se totiž můžou v difuzéru po nějaké době používání usazovat a tyhle usazeniny je dobré vyčistit dřív, než začnou dělat neplechu

Jak čistit ultrazvukový aroma difuzér

V ultrazvukovém difuzéru je nádrž, do které se přidává voda a několik kapek esenciálního oleje. V difuzéru se tedy můžou usazovat nejen esenciální oleje, ale taky třeba vodní kámen. Údržba ultrazvukového difuzéru je většinou velmi jednoduchá. Aby se v difuzéru netvořily usazeniny, stačí jednou za čas vyčistit nádrž vodou a bílým octem nebo přípravkem na vodní kámen - doporučujeme od SONETTU. K čištění používejte čistý měkký hadřík, nebo houbičku (nepoužívejte žádné hrubé, abrazivní materiály). Nepoužívejte taky jiné čistící prostředky, difuzér by se mohl poškodit. Hlavně pozor na keramickou destičku, která je na dně nádrže, ta je z celého difuzéru nejkřehčí.

Postup čištění ultrazvukového difuzéru ve třech krocích:

  1. Odpojte difuzér z elektrické sítě a sundejte kryt difuzéru.
  2. Vylijte zbylou vodu z nádrže.
  3. Očistěte nádrž vodou a bílým octem a poté ji otřete čistým měkkým hadříkem.

Difuzér je určitě dobré čistit pravidelně.

Pokud difuzér nepoužíváte, vylejte vodu a nádrž vysušte měkkým hadříkem. Čím déle je voda s esenciálními oleji v difuzéru, tím je samozřejmě větší šance, že se začnou tvořit usazeniny.

 
INNOBIZ Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA

Uživatelská recenze produktu INNOBIZ Prostorový difuzér éterických olejů DAOLIA

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 1 uživatelů

100%
  • Difuzér je vybavený časovým spínačem

Celkové zhodnocení:

Rychlý účinek, časový spínač a stylový dizajn...

INNOBIZ
300 H rue du Clos de viviers 34830 Jacou
Francie


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů