ECCE VITA Pu Er Superior z Yunnanu 50 g

Pu Er Superior z Yunnanu 50 g (1)

Na různých místech světa můžete čaj Pu Er najít pod různými názvy - počínaje čajem krásy přes nápoj dlouhověkosti až po “čaj na hubnutí“. Tyto názvy však zdaleka nevystihují skutečný rozsah blahodárných účinků, jež… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
159
138 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ECCE VITA
Katalogové číslo:
F03950
EAN:
8594160190401
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Na různých místech světa můžete čaj Pu Er najít pod různými názvy - počínaje čajem krásy přes nápoj dlouhověkosti až po “čaj na hubnutí“. Tyto názvy však zdaleka nevystihují skutečný rozsah blahodárných účinků, jež pravidelné pití čaje Pu Er přináší. Velká část milovníků čaje Pu Er si k němu našla cestu přes jeho unikátní zemitou chuť, kterou nenabízí žádný jiný nápoj. Pokud ovšem nahlédneme do historie, zjistíme, že tento čaj lidé v Číně konzumovali především pro jeho zdravotní účinky, které postupně objevuje i západní medicína. Řada publikovaných studií tyto účinky jen potvrzuje. Tento čaj chrání naše tělo posílením přirozené obranyschopnosti proti škodlivým účinkům volných radikálů, pomáhá zvýšit duševní a fyzické schopnosti, stimuluje odbourávání tuků a usnadňuje hubnutí, pomáhá udržovat zdravé srdce a kosti, podporuje koncentraci a přirozený spánek a pomáhá chránit pokožku před UV zářením.

Složení:        

Te Ji Jiu Pu Er

Užívání: 

Půl až celou lžičku čaje na jeden šálek zalejte vodou o teplotě 85-90°C a nechte vyluhovat po dobu 30-60 vteřin pro první a druhý nálev, 90-120 vteřin pro třetí a čtvrtý nálev. Zalévejte jen tolik čaje, kolik ihned spotřebujete, nedělejte si čaj do zásoby, v opačném případě se do nálevu uvolní velké množství tříslovin.

Obsah: 50 g

Parametry

Složení: Te Ji Jiu Pu Er

Forma: Sypaný čaj

Obal: Papírový

Země původu: Čína

Uživatelská recenze produktu ECCE VITA Pu Er Superior z Yunnanu 50 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ECCE VITA Ecce Vita, spol. s r.o.,
Holandská 10
10100 Praha 10
Česká republika


Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Te Ji Jiu Pu Er

Forma: Sypaný čaj

Obal: Papírový

Země původu: Čína