Repelentní náramek 1 ks

- 85%
Repelentní náramek (3)
  • Repelentní náramek (3)
  • REPELENTNÍ NÁRAMEK (1)
  • Repelentní náramek (2)
Akce 24 hodin - zboží Vám doručíme do 24 hodin*

Funkční repelentní náramek je dalším hitem letošního léta, se kterým se od vás budou komáři držet na metry daleko! Tyto náramky mají nastavitelnou velikost. Technické informace - Po rozbalení vydrží 10 dní. - Obsahuje… Více informací

 Skladem 33 ks
30
25 bez DPH
Před slevou:
200
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
EAN:
6951665200547
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Funkční repelentní náramek je dalším hitem letošního léta, se kterým se od vás budou komáři držet na metry daleko! Tyto náramky mají nastavitelnou velikost.


Technické informace

- Po rozbalení vydrží 10 dní.
- Obsahuje citronelový olej, oblíbený replent
- Náramek je vyroben z textílie (70% mikrovlákno)
- Pordukt je netoxický a šetrný k pokožce
- délka 25 cm a šířka 1,8 cm

 


A využití? 


Na festivalech, v kempu, u vody, na rybách, u ohně a na mnoho dalších místech spojených s letními aktivity..
 width=

 

 

Repelentní náramek proti komárům Varování:  osoby citlivé či alergické na kosmetické výrobky by neměly Bugslock používat  v případě podráždění pokožky přestaňte Bugslock používat  pouze pro použití k tomu určené – pro lidskou ochranu proti komárům  používejte na zápěstí nebo kotníku, nebo lze zavěsit na zavazadlo  vyhněte se kontaktu s očima * Náramek je vyroben z textilie (70% mikrovlákno) * Po rozbalení působí proti komárům až 10 dní * netoxické, vhodné pro celou rodinu * dermatologicky testováno * vhodné pro sport, kempování, rybaření, farmaření, lezení po horách Jak používat: 1. Z balíčku odtrhněte horní trhací proužek. 2. Vyndejte aromatický repelentní náramek. 3. Nastavte velikost volně podle Vašeho zápěstí či kotníku, tak, jak je Vám to pohodlné. 4. Produkt můžete použít opětovně, zabráníte-li vlhkosti uzavřením náramku do folie na zip. UPOZORNĚNÍ: 1. V případě podráždění pokožky, přestaňte náramek nosit a pokožku omyjte mýdlovou vodou. 2. Účinnost výrobku se sníží při použití společně s kosmetikou a parfémem obsahující alkohol. 3. Při náhodném kontaktu s očima vypláchněte dostatečným množstvím vody. 4. Vzácné alergické reakce, jako je zarudnutí konzultujte s lékařem.

REPELENTNÍ NÁRAMEK (1) Repelentní náramek (2)

Uživatelská recenze produktu Repelentní náramek 1 ks

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů