ENGLISH TEA SHOP Rooibos 20 x 2 g

Rooibos 20 x 2 g (1)
USDA

20 nálevových sáčků   Rooibos čistý, složení: 100% bio rooibos. Obsah Balení:20x 2 g   Vychutnejte si lahodný, čistý čaj rooibos bez kofeinu, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd.… Více informací

 Skladem
89
77 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ENGLISH TEA SHOP
Katalogové číslo:
F02018
EAN:
680275029106
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

20 nálevových sáčků

 

Rooibos čistý, složení: 100% bio rooibos. Obsah Balení:20x 2 g

 

Vychutnejte si lahodný, čistý čaj rooibos bez kofeinu, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd.

Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí.

Parametry

Země původu: Srí Lanka

Země původu výrobce: Velká Británie

Složení: Rooibos

Uživatelská recenze produktu ENGLISH TEA SHOP Rooibos 20 x 2 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENGLISH TEA SHOP
Devonshire House
1 Devonshire Street
London
w1w 5dr
Spojené království


"My v English Tea Shop milujeme čaj a tuto lásku chceme šířit. To je důvod, proč vnímáme jako svou životní cestu možnost přinášet všem ty nejlepší možné čaje."

Továrna English Tea Shop je nositelem hned několika bio certifikací z celého světa. Podle vedení firmy nabízí bio farmaření nejlepší a dobře dostupný praktický model toho, jak lze lokálně produkovat jídlo a nápoje, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Značka proto podporuje Fair Trade produkci ve 25 zemích celého světa. 

English Tea Shop  vyrábí své produkty v továrně na Srí Lance a tato pomalu přechází do kategorie "bezuhlíková". Výroba se tak stává ekologičtější, šetrnější k životnímu prostředí a ekologicky udržitelnější. I samotné balení čajů je ekologické a výběru obalových materiálů je věnována velká pozornost. Během balicího procesu se využívají pouze recyklované fošny a i všechny další materiály jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Země původu: Srí Lanka

Země původu výrobce: Velká Británie

Složení: Rooibos