NUMI TEA Rooibos 1 balení

- 15%
Rooibos (1)
Akce Novinky EKOPRODUKT

Numi Rooibos 18 ks Rooibos neboli červený čaj je ve skutečnosti bylinka, která pochází z jižní Afriky. Čaj rooibos patří k tradičním nápojům, je charakteristický svou sladkou chutí a výrazně červenou barvou, díky které… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
110
96 bez DPH
Před slevou:
129
Běžná cena:
129
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
NUMI TEA
EAN:
680692151022
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Numi Rooibos 18 ks

Rooibos neboli červený čaj je ve skutečnosti bylinka, která pochází z jižní Afriky. Čaj rooibos patří k tradičním nápojům, je charakteristický svou sladkou chutí a výrazně červenou barvou, díky které získal název červený čaj. Tento nápoj je plný antioxidantů, působí proti předčasnému stárnutí organismu a má jemnou uvolňující chuť i aroma. Čaj Rooibos Numi pochází z organicky pěstovaných surovin a má výraznou vanilkovou chuť.

Čaje Numi jsou z organicky pěstovaných surovin, díky tomu si zachovávají autentickou vůni i chuť. Více než polovina surovin navíc pochází z Fair Trade. Výroba čaje je ekologická a co největší mírou minimalizuje dopad na životní prostředí. Čaje jsou baleny do obalů z recyklovaných odpadů nebo do biologicky rozložitelného materiálu.

TIP na přípravu: Čaj vždy připravujte z čerstvě převařené vody. Červený čaj můžete nechat louhovat delší dobu, získáte tak silnější nápoj s výraznější chutí. Dvě až čtyři minuty by ale měly pro přípravu stačit, záleží jen na vás. Hotový nápoj můžetedochutit mlékem, medem nebo cukrem, rooibos čaj je také skvělý pro přípravu ledového čaje.

Uživatelská recenze produktu NUMI TEA Rooibos 1 balení

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NUMI TEA Numi Organic Tea
P.O. Box 20420 Oakland
CA 94620 California
Spojené státy
www.numitea.com


Numi Organic Tea je americká společnost věnující se výrobě čajů, pyšnící se vysokou prestiží díky nejvyšší kvalitě ingrediencí a vynikajícími chutěmi výsledných čajů a čajových směsí. Zakladateli této společnosti jsou sourozenci Ahmed a Reem Rahimovi, kteří roku 1999 začali ve svém malém bytě v Oaklandu v Kalifornii vyrábět sáčkové a sypané čaje. Název pro svou společnost vybrali podle názvu teasanu (směs, která se používá jako čaj, ale je vyrobena z jiné rostliny, než z čajovníku), který oba pili v dětství ve svém rodném Iráku. Numi byl název pro sušenou limetovou drť, typickou svou výraznou citrusovou chutí a pozitivními účinky na zdraví. Oba sourozence spojoval zájem o čaj, o umění a o zdraví planety, a to jak ekologické, tak sociální. Proto věnují pozornost nejen výsledné chuti, ale také bio složení (USDA Organics) a férovému jednání (Fair Trade).

Vizí Numi je pozvednout zážitek z čaje skrze jeho kvalitu a závazek k životnímu prostředí a celosvětovému společenství. Díky promyšlené volbě zdrojů, výrobě a balení minimalizuje společnost dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného odpadu, potištěné sojovým inkoustem a bez zbytečné balící folie. Čajové sáčky tvoří ze 100 % rozložitelný papír.

Čaje Numi jsou výjimečné svým čistě přírodním složením, obsahují skutečné ovoce, květiny a koření.  Více než polovina čajů pochází přímo ze zahrad s certifikátem Fair Trade a zisky z těchto čajových zahrad jsou používány na zlepšování životních podmínek farmařících rodin.

V nabídce Numi je 26 různých čajů a bylinkových teasanů, kvetoucích čajů, pu-erhů, ledových čajů, sypaných čajů a dárkových balení. Numi čaje jsou svou kvalitou a opravdovostí nesrovnatelné s tím, co se na trhu běžně prodává pod názvem čaj. Pro opravdové milovníky kvality a pro ty, kdo si rádi vychutnávají chvíle s šálkem dobrého čaje, jsou směsi Numi ideální volbou.