BO.HO Rtěnka Groseille 3,5 g

Rtěnka Capucine (1)
ONE VOICES BIO COSMEBIO

Ošetřující a zkrášlující rtěnka BO.HO Rtěnka Groseille - tmavá růžová Vaše rty neuvěřitelně zvýrazní a díky pečlivě vybraným, na 100 % přírodním složkám udrží dlouhodobě hydrataci Vašich rtů, takže budou stále vyživené,… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
BO.HO
EAN:
3760220170699
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Ošetřující a zkrášlující rtěnka BO.HO Rtěnka Groseille - tmavá růžová Vaše rty neuvěřitelně zvýrazní a díky pečlivě vybraným, na 100 % přírodním složkám udrží dlouhodobě hydrataci Vašich rtů, takže budou stále vyživené, chráněné a krásně vláčné a pružné.

Rty jsou velmi namáhané počasím a velice často popraskají a okorají, takže jsou náchylnější pro vznik infekce. BO.HO rtěnka předchází dehydrataci rtů a příjemným způsobem o ně pečuje, zároveň jim dodává přitažlivou jemnost a okouzlující barvu.

Dopřejte si krásné a rty v každém ročním období!

Účinky:
- rty chrání a hydratuje
- má dlouhodobou odolnost
- zajišťuje rtům vláčnost a pružnost
- je na 100 % z přírodních ingrediencí
- ošetřuje a zkrášluje rty
- dodává rtům přitažlivost

Aktivní látky:
- meruňkový olej a vosk
- silice z grapefruitu
- candelilla vosk
- šípkový olej
- ricínový olej

Způsob použití:
Nanášejte na rty kdykoliv podle aktuální potřeby.

Velikost balení:
3,5 g

Uživatelská recenze produktu BO.HO Rtěnka Groseille 3,5 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

BO.HO
9 rue Chavanne
69001 LYON
Francie


Značka Bo.ho Green je z Francie a dokazuje, že je možné vyrobit kosmetické produkty i bez použití chemie z čistě přírodních ingrediencí! Široká nabídka Bo.ho zahrnuje dekorativní i pleťovou kosmetiku, která je vyráběna vždy v souladu s přírodou a dodržuje svůj závazek, že bude vyrábět kvalitní produkty. Širokou nabídku dekorativní a pleťové kosmetiky pro krásu a komfort vyvíjí pro značku Bo.ho Green tým odborníků z oblasti mikrobiologie, toxikologie, biochemie a dermatologie a žádný z produktů není testován na zvířatech. Bo.ho Green tým je přesvědčen, že Vás může překvapit s přírodní kosmetikou a dokazují to tím, že jejich značka se stává velmi oblíbenou po celém světě! Výběrem Bo.ho Green můžete i Vy odhalit Vaši krásu!