ISWARI Rýžový 74% protein BIO 250 g

Rýžový 80% protein BIO (2)
  • Rýžový 80% protein BIO (2)
  • Rýžový 80% protein BIO (1)
EKOPRODUKT

Rýžový protein obsahuje BCAA aminokyseliny (čili s rozvětveným řetězcem), mezi něž patří valin, leucin a izoleucin. Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou tyto zpracovávány přímo ve… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
212
184 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
ISWARI
EAN:
5600317470371
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Rýžový protein obsahuje BCAA aminokyseliny (čili s rozvětveným řetězcem), mezi něž patří valin, leucin a izoleucin. Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou tyto zpracovávány přímo ve svalech a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně. Ve srovnání s hrachovým proteinem jich ale obsahuje méně. Je velmi bohatý na methionin, což je esenciální aminokyselina, která se vyskytuje velmi omezeně v luštěninách. Pokud ty jsou pro nás hlavním zdrojem bílkovin, tak právě rýžový protein je ideální doplňkovou potravinou. Rýžový protein je rovněž velmi bohatý na aminokyselinu fenylalanin, která je u dospělých lidí důležitá pro přenos nervových vzruchů, čímž zlepšuje paměť, odolnost vůči stresu a duševní výkonnost. U dětí je fenylalanin metabolizován odlišně a podílí se zejména na stavbě svalové hmoty. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny.

BV* – 83, PDCAAS** – 0.47
* Biological value (stravitelnost, rozmezí 0 až 100 - čím vyšší je hodnota, tím je protein stravitelnější).
** Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score (stravitelnost zohledňující obsah jednotlivých aminokyselin, rozmezí 0 až 1 - čím vyšší je hodnota, tím je protein stravitelnější).

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přidejte do koktejlů, ovocných nebo zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny, apod.   
 

UŽÍVÁNÍ: max. 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Není určeno pro děti do 3 let. 

SLOŽENÍ:  bio 74% rýžový protein 

Ø Výživové údaje ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota  1676 kJ / 397 kcal 
Tuky  6,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g)
Sacharidy 8,3 g (z toho cukry <0,5 g)
Bílkoviny  74 g (* 149 %) 
Sůl  0,4 g 
Vláknina  2,8 g 

*RHP -Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal). 

Obsah aminokyselin na 100 g:

Asparagová kyselina 6,8 g
Glutamová kyselina 13,2 g
Serin  3,9 g
Histidin  1,8 g
Glycin  3,6 g
Threonin  3 g 
Arginin  6,4 g
Alanin  4,5 g 
Tyrosin  4,5 g 
Valin  4,4 g 
Methionin  2 g 
Fenylalanin  4,4 g 
Isoleucin  3,3 g 
Leucin  6,6 g 
Lysin  3,3 g 
Prolin  3,2 g 

 

Rýžový 80% protein BIO (1)

Uživatelská recenze produktu ISWARI Rýžový 74% protein BIO 250 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ISWARI Iswari Superfood, s.r.o.
Jeronýmova 420/23
397 01 Písek
Česká republika
www.iswari.cz


Iswari Superfood je česká firma, která pod svoji vlastní značkou ISWARI, společně se dvěma partnerskými firmami  Iswari Portugal a Iswari Ireland, vyrábí  a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi.   

Samotná výroba probíhá v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-raw-superfoods snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem.

Značku ISWARI založili v roce 2010 Goncalo Sardinha z Portugalska společně se svými kamarády Jasonem Lintonem (Irsko) a Františkem Lomským , který je majitelem a jednatelem Iswari Czech Republic. Ve stejném roce tak vznikly tři samostatné společnosti v Česku, Portugalsku a Irsku, které  velmi úzce spolupracují a koordinují svoji činnost, přičemž "svým" zákazníkům a příznivcům ve svém regionu mohou nabídnout domácí podporu a to nejlepší zboží určené pro místní trh.

Všechny tři přátele, kteří stojí v čele ISWARI, spojuje potřeba dělat svoji práci tak, aby přinášela spokojenost a užitek co nejširšímu okruhu lidí počínaje pěstitely, přes členy našeho pracovního týmu až k Vám, našim zákazníkům, jejichž přízně si opravdu vážíme a ceníme si každé příležitosti, kdy se můžeme osobně potkat a vyměnit si vzájemné zkušenosti . Právě Vaše  spokojenost nám dodává energii pro vývoj nových výrobků a zlepšování našich služeb.   

ISWARI znamená v sanskrtu "Svrchovaná Bohyně". Dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Proto u nás v ISWARI věříme, že naším úkolem je být tu pro Vás a nechat Bohyni Iswari, aby skrze nás přinášela na Váš stůl v nejčistší podobě to nejlepší, co přivedla k životu na poli, v džungli či na kopcích a v údolích velehor.