DIOCHI Sagradin 50 ml

SAGRADIN ‑ kapky (3)

Dračí krev obsahuje i produkt Intocel kapky a Intocel kapsle! Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posiluje především… Více informací

 Skladem 1 ks
736
608 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01060
EAN:
8595247715029
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Dračí krev obsahuje i produkt Intocel kapky a Intocel kapsle!

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posiluje především meridián žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva.

Peruánští indiáni používají latex croton lechleri jako univerzální pomoc vnitřně i zevně. Více informací o účincích dračí krve najdete v různých herbářích.

  • puntikHarmonizuje napříč všechny meridiány

Složení

 

Bylinný lihový macerát:

  • Dračí krev (Croton lechleri, Sangre de drago)

voda
Líh kvasný: 20 %

 

Dávkování

ikona kapky Balení obsahuje 50 ml

Dávkování: 3x denně max. 5 kapek.

Parametry

Složení: Dračí krev

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Sagradin 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Dračí krev