DIOCHI Sagradin 50 ml

SAGRADIN ‑ kapky (3)

Rychlý přehled Sagradin je bylinný bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Crotonu lechleri. Harmonizuje meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
736
608 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01060-1
EAN:
8595247715029
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Rychlý přehled

Sagradin je bylinný bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Crotonu lechleri. Harmonizuje meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Koupí přípravku přispíváte na obnovu stromů Crotonu lechleri v Amazonii.

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri. Tento extrakt má silné antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky zejména u herpesvirů. Působí jako přírodní antibiotikum. Omezuje riziko vzniku nádorového onemocnění střev a žaludku a také vznik žaludečních vředů, krvácení a průjmů. Má pozitivní vliv na snižování horečky. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Koupí přípravku přispíváte na obnovu stromů Crotonu lechleri v Amazonii.

silné antibakteriální a antivirové účinky

působí jako přírodní antibiotikum

hojí střevní a žaludeční onemocnění

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 5 kapek. Užívejte zásadně po jídle!

 

Sagradin je bioinformační posilující doplněk stravy. Obsahuje velmi čistý a kvalitní latex jihoamerického stromu Crotonu lechleri. Sagradin se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Vysoce čistý latex je konzervován alkoholem a tím získává delší dobu trvanlivosti. Lépe a rychleji se vstřebává a nesráží se ani po dlouhé době. Nic z jeho účinků není potlačeno, naopak získává ještě silnější posilující a ochranné vlastnosti po všech stránkách. Zejména ve zvýšené ochraně střev.

Při zevním použití zastavuje latex krvácení, stimuluje zacelení ran, podporuje tvorbu krusty na ráně, urychluje regeneraci kůže a napomáhá tvorbě nového kolagenu.

Sagradin - nejsilnější koncentrát dračí krve.

Latex dračí krve pomáhá organizmu v boji proti onemocnění střev, žaludku a vznik žaludečních vředů, krvácení a průjmů. Croton lechleri má antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména u herpesvirů. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Užívejte 5 kapek 3x denně zásadně po jídle (před jídlem může u některých citlivých jedinců docházet ke stahům žaludku a lehkým pocitům nevolnosti). Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků užívání přípravku přerušte. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Zevně lze potírat poraněnou kůži či bodnutí hmyzem - latex zastavuje krvácení a zmírňuje bolest.

Parametry

Složení: Dračí krev

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Sagradin 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Dračí krev