SALUS SALUS BIO Zelený čaj 40 sáčků

- 40%
Bylinné tonikum Freetox 250 ml (1)
Akce

Složení 100% zelený čaj * * z produkce ekologického zemědělství           Popis Zelený čaj bez obsahu kofeinu je tou nejlepší alternativou pro všechny, kteří z různých důvodů upřednostňují nízko nebo úplně… Více informací

 Skladem 6 ks
161
140 bez DPH
Před slevou:
268
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
SALUS
Katalogové číslo:
F09169
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Složení

100% zelený čaj *

* z produkce ekologického zemědělství
 
 
 

Popis

Zelený čaj bez obsahu kofeinu je tou nejlepší alternativou pro všechny, kteří z různých důvodů upřednostňují nízko nebo úplně bezkofeinový pitný režim. Zachováním všech známých pozitivních účinků pravidelného pití zeleného čaje tak vzniká nápoj vhodný i pro naše nejmenší. Osvěžující zelený čaj harmonické chuti a vůně přináší osvěžení, relaxaci a pohodu, zda se rozhodnete vychutnávat si ho o samotě, nebo v kruhu blízkých.

Skladování: Skladujte v chladu, na tmavém a suchém místě.

Výrobce: Salus, Německo

Tip pro vás: Přidejte extra dávku zdraví do vašeho smoothie. Obsah filtračního sáčku se výborně hodí jako ingredience do zdravého ranního mixu. Doporučujeme konzumovat ihned po přípravě.

Uživatelská recenze produktu SALUS SALUS BIO Zelený čaj 40 sáčků

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

SALUS Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG
Bahnhofstr. 24
83052 Bruckmühl
Německo


SALUS HAUS – pro zdraví je dobré jen to nejlepší Firma Salus Haus byla založena v roce 1916 v Mnichově Dr. Otto Greitherem. Více než 100 let Salus vyrábí rostlinné a bylinné přípravky podporující lidské zdraví v celostním slova smyslu. S velkou pečlivostí jsou vybírány ty nejčistší bylinky a další přírodní přísady, které jsou zpracovávány především v řadě kvalitních doplňků stravy a dalších produktů. V přípravcích Salus nenajdete konzervační látky, umělé přísady či geneticky modifikované suroviny. Velké množství rostlin, které firma Salus zpracovává, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Všechny suroviny podléhají komplexní řadě kontroly kvality v průběhu výroby. Tato kontrola zahrnuje: Certifikát GMP Good Manufacturing Practise (Správná výrobní praxe). Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci řídit, a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity tak, aby byla zajištěna bezpečnost výrobků, správná výroba a kontrola, chemická, fyzikální a biologická nezávadnost a účinnost, která je u daného produktu deklarována. Certifikát GMP zahrnuje také laboratorní analýzy bylin z hlediska původu, pesticidů, reziduí apod. Celkově nabízí společnost Salus přibližně 1 500 různých položek, včetně tonik, elixírů, léčivých, bylinných a kořenových čajů, kapiček, kapslí a tablet, které najdete v přibližně 60 zemích světa. Výběr z produktů Salusu prověřený naší zkušeností i zkušeností stálých zákazníků nabízíme i na našem e- shopu.

 

storia_tradizione_1.jpg

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů