ABBAYE SEPT- FONS Silicium 500 ml

- 10%
Nutripalet (2)
Akce AB AGRICULTURE BIOLOGIQUE

Doplněk stravy přirozeně bohatý na křemík Přeslička zmírňuje zánětlivé bolesti v kloubech. Křemík je přítomen všude v těle jako základní prvek pojivových tkání. Proto přichází výrobek Křemík Bio, který přispívá k tvorbě… Více informací

 Skladem 2 ks
629
520 bez DPH
Před slevou:
699
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
ABBAYE SEPT- FONS
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Doplněk stravy přirozeně bohatý na křemík

Přeslička zmírňuje zánětlivé bolesti v kloubech.

Křemík je přítomen všude v těle jako základní prvek pojivových tkání. Proto přichází výrobek Křemík Bio, který přispívá k tvorbě pojivových tkání, jako jsou šlachy, chrupavky, pokožka atd., jako dokonalý doplněk našeho výrobku Germaflex, bohatého na mangan. 

Kopřiva a přeslička jsou přírodními zdroji křemíku. Křemík Bio je obzvláště bohatý na bio přesličku, která je oceňována při zánětlivých problémech. Křemík Bio neobsahuje barviva ani konzervanty a je přísně kontrolován, aby zaručoval stanovený přínos křemíku přírodní povahy ve formě rozpustného extraktu.


Seznam přísad: Hydroalkoholický výtažek z listů a stonků přesličky* (Equisetumarvense) a kopřivy* (Urticadioica); glycerín; okyselující přísada: kyselina citrónová. Alkohol 4,95°. Přísady označené * pocházejí z ekologického zemědělství. Certifikováno FR-BIO-01 

Doporučené užívání: Užívejte 20 ml dvakrát denně (použijte dávkovací odměrku). Po otevření uchovávejte v chladničce. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Tento potravinový doplněk má být užíván jako doplněk pestré a vyvážené stravy, v souladu se zdravým životním stylem.

Obsah: 500ml.

Uživatelská recenze produktu ABBAYE SEPT- FONS Silicium 500 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ABBAYE SEPT- FONS
Fontenay 12225
Francie
Francie


Cisterciácké trapistické opatství Panny Marie ze Sept-Fons bylo založeno roku 1132 opatstvím ve Fontenay - dceřiným klášterem opatství Clairvaux, které samo bylo dceřinným klášterem Cîteaux. Sept-Fons vystupuje z anonymity kolem roku 1656 díky reformě, kterou zavedl jeho opat, mladý Dom Eustach de Beaufort, a zažívá tehdy jedno ze svých nejkrásnějších období. Čítá v té době na 150 mnichů. Jeho současné budovy s harmonicky působícími mansardovými střechami pocházejí z doby před francouzskou revolucí. V roce 1791 jsou mniši vyhnáni a opatství je prodáno jako státní majetek. Po dlouhém exilu jsou mniši přinuceni odkoupit své vlastní opatství zpět. Klášterní život zde znovu ožívá v roce 1845. Od roku 1899 do roku 1935, kdy byl opatem Dom Chautard, zakládá Sept-Fons ve světě několik klášterů a bojuje za své vlastní přežití tím, že dodává na trh Germalyne, jeden z prvních dietetických výrobků ve Francii, který je stále oceňován jako přírodní posilující lék.

Dnes čítá Sept-Fons více než 70 členů, mnoho mladých přišlo ze všech končin světa. Žijí věrně podle Řehole svatého Benedikta a snaží se zachovávat rovnováhu mezi modlitbou, studiem a prací, zejména prací manuální. Zatímco pěstování obilnin je výlučně zaměřené na výživu jejich stáda dojnic, sklizeň, jež pochází z ovocného sadu, zeleninové zahrady a včelína stěží pokrývá interní potřeby komunity. Mnichům nemůže zemědělství postačit k životu.

Proto je hospodaření kláštera založené na činnosti MOULIN DE LA TRAPPE, který je zcela řízen mnichy. Opatství je vybavené zemědělsko-potravinářskou výrobnou (mlýn a dílna, kde se vyrábějí zavařeniny, sklad a expediční prostory). Od roku 1930 je klíčovým výrobkem Germalyne Tradition, který tvoří základ celé řady dalších přírodních produktů vyráběných nebo upravovaných v klášteře