NOBILIS TILIA Antimykotický gel Mykosan

- 5%
Antimykotický gel Mykosan 50 ml (1)
Akce

NOBILIS TILIA Prírodné Antimykotizký gél Mykosan účinne pôsobí proti plesni pokožky a zmierňuje podráždenie Popis: Obsahuje zmes éterických olejov s preukázanými antimykotickými účinkami. Je vhodný na ošetrenie plesní na pokožke a pôsobí aj preventívne. Zmieňujú podráždenie a urýchľuje hojenie. Na malých plochách je možné gél kombinovať s použitím neriedeného éterického oleja Tea tree. použitie: Potierajte postihnuté miesta gélom aspoň dvakrát denne. zloženie: Aqua, Glycine Soja Oil, Lecitín Viac informácií

 K dodání 1-3 dny
9,19
7,60 bez DPH
Pred slevou:
9,67
DPH:
21 %
ks
Výrobca:
NOBILIS TILIA
Katalógové číslo:
F00006
EAN:
8595100201591
Záruka:
2 rokov
Pridať na porovnanie

cNOBILIS TILIA Prírodné Antimykotizký gél Mykosan

účinne pôsobí proti plesni pokožky a zmierňuje podráždenie

Popis:
Obsahuje zmes éterických olejov s preukázanými antimykotickými účinkami. Je vhodný na ošetrenie plesní na pokožke a pôsobí aj preventívne. Zmieňujú podráždenie a urýchľuje hojenie. Na malých plochách je možné gél kombinovať s použitím neriedeného éterického oleja Tea tree.

použitie:
Potierajte postihnuté miesta gélom aspoň dvakrát denne.

zloženie:
Aqua, Glycine Soja Oil, Lecitín, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Glycerín, Panthenol, PEG-8, Ascorbyl palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Origanum vulgare oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Eugenol *, Citral *, Geraniol *, Linalool *, Limonene *, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl biguanidy. * - Z prírodných éterických olejov

Nobilis Tilia je tradičná značka českej aromaterapie. Nobilis Tilia (Krásná Lípa) je najdlhšie pôsobiaci českou spoločnosťou na našom trhu a ponúka najširší sortiment českej prírodnej a BIO kozmetiky. Táto aromaterapeutická spoločnosť stála pri zrode Asociácie českých aromaterapeutov a Inštitútu aromaterapia, ktoré podporuje už druhé desaťročie. V malebnom prostredí národného parku České Švajčiarsko vytvára spoločenstvo ľudí, ktoré tradíciu českej aromaterapeutickej kozmetiky udržiavajú a sú s jej filozofiou bytostne spätí.

Parametry

Složení: Hřebíček, citronová tráva

Obal: Plastový obal s dávkovačem

Konzistence: Gelová

Produktová řada: Nobilis Tilia, péče o tělo

Země původu: Česká republika

Užívateľská recenzia produktu NOBILIS TILIA Antimykotický gel Mykosan

Vlastníte tento produkt? Chcete sa podeliť s ostatnými o svoje skúsenosti? Neváhajte a ohodnoťte produkt.

Napísať recenziu
Hodnotenie tovaru
0% Hodnotilo 1 užívateľov

100%

Celkové zhodnotenie:

Nejúčinnější gel proti plísni

NOBILIS TILIA
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa
40746
Česká republika


Stejně jako každá rostlina vyjadřuje květem plné rozvinutí vlastní jedinečnosti, originality, krásy a harmonie, je vizí naší společnosti podporovat růst a rozkvět jedinečnosti a krásy každého z nás.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více o historii Nobilis Tilia-největšího českého výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice se dočtete ZDE.

 

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie)


Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.
 
Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Složení: Hřebíček, citronová tráva

Obal: Plastový obal s dávkovačem

Konzistence: Gelová

Produktová řada: Nobilis Tilia, péče o tělo

Země původu: Česká republika