AQUA COMPOSITA – tematicky zaměřené kompozice

Najpredávanejší v kategórii AQUA COMPOSITA – tematicky zaměřené kompozice

FLORASCENT Aqua Composita PIPAPO 60 ml Viac informácií Akce TOP  K dodání do 2-5 dnů FLORASCENT Aqua Composita PIPAPO 60 ml Stylová extravagance   Dámská vůně. Vzrušující, extravagantní a svůdná vůně hraje symboly ženskosti. Hřejivá esence santalového dřeva elegantn 83,83 -3% + Doprava zadarmo!
FLORASCENT Aqua Composita TANGO 60 ml Viac informácií Akce  K dodání do 2-5 dnů FLORASCENT Aqua Composita TANGO 60 ml Opojná vůně vášně a oddanosti   Dámská vůně. Troufalý květinový úvod pod vedením gardénií a orchidejí kombinovaný s delikátní notou svůdné myrty 70,21 -5%
FLORASCENT Aqua Composita M.BALODE 60 ml Viac informácií Náš tip  K dodání do 2-5 dnů FLORASCENT Aqua Composita M.BALODE 60 ml Pro skutečného gentlemana Pánská vůně. Stylová a extravagantní. Sametově hebká vůně tonky je předehrou skladby smyslné vůně barrique dřeva, vibr 86,42 + Doprava zadarmo!
FLORASCENT Aqua Composita UMAMI 60 ml Viac informácií  K dodání do 2-5 dnů FLORASCENT Aqua Composita UMAMI 60 ml Opojná vůně vášně a oddanosti   Dámská vůně. Troufalý květinový úvod pod vedením gardénií a orchidejí kombinovaný s delikátní notou svůdné myrty 86,42 + Doprava zadarmo!
FLORASCENT Aqua Composita EAU DIRIS 60 ml Viac informácií  K dodání do 2-5 dnů FLORASCENT Aqua Composita EAU DIRIS 60 ml FLORASCENT Aqua Composita EAU DIRIS 60ml Unikátní toaletní voda vás zahalí do hedvábného roucha své podmanivé vůně. Bohaté květinové variaci vévodí klasicky vznešený iris, následovaný jemným tónem vzácných dřevin, které kompozici dodají exotické kouzlo. Originální 15ml flakon je malý a praktický a hodí se na cesty nebo do kabelky na každodenní nošení. Svou oblíbenou vůni tak budete mít stále po ruce. Svrchní nota: neroli, bergamot, cedrát Střední nota: dřevo cabreúva, fialky, jasmín Základní n 86,42 + Doprava zadarmo!

Vůně Florascent představují mimořádnou kolekci vzácných přírodních parfémů, které oživují tradiční umění evropského parfumérství ze 17. století. „Tradice je pro nás příslibem pro používání pouze vybraných přírodních surových materiálů, které dají naší vůni její osobitý nádech.“ Každý flakon je ručně plněný, utěsněný a zabalený do stylových ručně vyráběných papírových tub, které již sami o sobě jsou charakteristikou pro přírodní parfémy Florascent. Unikátní vůně Florascent i jejich design jsou podpisem našeho parfumáře Rolanda Tentuniana. Jeho umělecká citlivost, zručnost a technické dovednosti způsobily, že sen se stal skutečností: vdechnul život tradičnímu umění ze 17. století v moderní řadě nezapomenutelných vůní.