NOBILIS TILIA Čaj na dojčiace mamičky

Čaj pro kojící maminky 50 g (1)
EKOPRODUKT

NOBILIS TILIA Čaj za dojčiace mamičky podporuje tvorbu mlieka pôsobí proti nadúvaniu popis: Citlivo Zvolen MSP liečivých rastlín dodáva dojčiacim mamičkám potrebné vitamíny minerály, priaznivo ovplyvňuje metabolizmus, podporuje tvorbu materského mlieka pôsobí proti nadúvaniu. Materským mliekom sa účinné Látky prenáša aj na bábätko, co priaznivo ovplyvňuje detské koliky. Čaj výborne chutí. pouziti: Pije sa 1-2 x denne. zloženie: fenikel plod, plod aníz, Kôpor plod, trmácať Aronie, rasca plod, Viac informácií

 Skladem
2,69
2,34 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobca:
NOBILIS TILIA
Kód tovaru:
J004
Katalógové číslo:
F00093
EAN:
8595100232984
Záruka:
2 rokov
Pridať na porovnanie

NOBILIS TILIA Čaj za dojčiace mamičky

podporuje tvorbu mlieka pôsobí proti nadúvaniu

popis:
Citlivo Zvolen MSP liečivých rastlín dodáva dojčiacim mamičkám potrebné vitamíny minerály, priaznivo ovplyvňuje metabolizmus, podporuje tvorbu materského mlieka pôsobí proti nadúvaniu. Materským mliekom sa účinné Látky prenáša aj na bábätko, co priaznivo ovplyvňuje detské koliky. Čaj výborne chutí.

pouziti:
Pije sa 1-2 x denne.

zloženie:
fenikel plod, plod aníz, Kôpor plod, trmácať Aronie, rasca plod, jastrabina NAT, NAT Materina dúška, Žihľava plné Harmanček kvet

Parametry

Složení: Anýz, Heřmánek, Kopřiva, Fenykl, Jeřabina

Typ čaje: Sypaný čaj

Užívateľská recenzia produktu NOBILIS TILIA Čaj na dojčiace mamičky

Vlastníte tento produkt? Chcete sa podeliť s ostatnými o svoje skúsenosti? Neváhajte a ohodnoťte produkt.

Napísať recenziu
Hodnotenie tovaru
0% Hodnotilo 1 užívateľov

80%
  • Výborný čaj i chuťově. Doporučuji

NOBILIS TILIA
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa
40746
Česká republika


Stejně jako každá rostlina vyjadřuje květem plné rozvinutí vlastní jedinečnosti, originality, krásy a harmonie, je vizí naší společnosti podporovat růst a rozkvět jedinečnosti a krásy každého z nás.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více o historii Nobilis Tilia-největšího českého výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice se dočtete ZDE.

 

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie)


Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.
 
Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Složení: Anýz, Heřmánek, Kopřiva, Fenykl, Jeřabina

Typ čaje: Sypaný čaj