NOBILIS TILIA Tamanu olej 100 ml, fialové sklo

Tamanu olej (2)
EKOPRODUKT

NOBILIS TILIA Tamanu olej Tamanu je názov, ktorý sa na ostrovoch v južných moriach používa pre olej z Kaláb obvajcovité čiže domb (Calophyllum inophyllum). Lisuje sa zo slnkom sušených jadier plodov, ktoré pripomínajú žltá jablká, je tmavo zelený a má špecifickú arómu. Je veľmi liečivý, silne analgetický a protizápalový, pomáha zaceľovať rany a jazvy. Tradične sa používa aj na hojenie vredov a ťažkých rán, proti bolesti pri reumatizme, ischiase či pásovom opare. Pretože tamanu olej obsahuje pro Viac informácií

 K dodání do 2-5 dnů
13,73
11,94 bez DPH
Bežná cena:
14,32
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobca:
NOBILIS TILIA
Katalógové číslo:
R1061
EAN:
8595100220998
Záruka:
2 rokov
Přidat k porovnání

NOBILIS TILIA Tamanu olej

Tamanu je názov, ktorý sa na ostrovoch v južných moriach používa pre olej z Kaláb obvajcovité čiže domb (Calophyllum inophyllum). Lisuje sa zo slnkom sušených jadier plodov, ktoré pripomínajú žltá jablká, je tmavo zelený a má špecifickú arómu. Je veľmi liečivý, silne analgetický a protizápalový, pomáha zaceľovať rany a jazvy. Tradične sa používa aj na hojenie vredov a ťažkých rán, proti bolesti pri reumatizme, ischiase či pásovom opare. Pretože tamanu olej obsahuje protizápalové, antibiotické a antiseptické látky, je výborný ako súčasť ochranných alebo hojivých prostriedkov - upokojujúcich krémov a balzamov, mliek po opaľovaní a prípravkov na boláky, štípance a uhryznutia. Olej sa nehodí samostatne na masáž ani na vnútorné použitie, zato je výborný na lokálne použitie pri plesniach pokožky, drobných poraneniach, v prípravkoch na bolestivé kĺby, natiahnuté svaly i na neuralgické bolesti. Taman olej je vhodné synergicky dopĺňať éterickými olejmi podľa požadovaných účinkov. Treba ho užívať opatrne a mať na pamäti, že zvyšuje lokálne prekrvenie.

použitia:
-

zloženie:
Calophyllum inophyllum (Kalaba obvejčitá)

poznámka:
Lisovaný za studena

Užívateľská recenzia produktu NOBILIS TILIA Tamanu olej 100 ml, fialové sklo

Vlastníte tento produkt? Chcete sa podeliť s ostatnými o svoje skúsenosti? Neváhajte a ohodnoťte produkt.

Napísať recenziu
Hodnotenie tovaru
0% Hodnotilo 0 užívateľov

NOBILIS TILIA
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa
40746
Česká republika


Stejně jako každá rostlina vyjadřuje květem plné rozvinutí vlastní jedinečnosti, originality, krásy a harmonie, je vizí naší společnosti podporovat růst a rozkvět jedinečnosti a krásy každého z nás.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více o historii Nobilis Tilia-největšího českého výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice se dočtete ZDE.

 

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie)


Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.
 
Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.