ECCE VITA Škrabka na jazyk - nerez

Škrabka na jazyk - nerez (1)

Podle starých lékařských spisů odstraňování povlaku na jazyku patří k denní hygieně jako například čištění zubů. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
195
161 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ECCE VITA
Katalogové číslo:
F01881
EAN:
8594160190166
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Podle starých lékařských spisů odstraňování povlaku na jazyku patří k denní hygieně jako například čištění zubů. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Toxiny poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávícím ústrojí a v dutině ústní.

Škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.

Použití: Nejvhodnější je ráno po probuzení  jemně přejet zakulaceným koncem škrabky po jazyku od kořene ke špičce, opakujte 5-7 krát. Škrabku omyjte vodou a osušte.

Uživatelská recenze produktu ECCE VITA Škrabka na jazyk - nerez

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ECCE VITA Ecce Vita, spol. s r.o.,
Holandská 10
10100 Praha 10
Česká republika


Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů