NATURA SIBERICA Swiss Zvlhčující gelové sérum na oční partie 30 ml

- 10%
Swiss Hydratační sérum na víčka (1)
ECOCERT

Zvlhčující gelové sérum na oční partie (Vyrobeno ve Švýcarsku) Gelové sérum na oční partie obsahuje 99% složek přírodního původu a bylo vytvořeno speciálně pro jemnou a citlivou pleť kolem očí. Díky aktivním alpským… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
NATURA SIBERICA
EAN:
7612001206157
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Zvlhčující gelové sérum na oční partie (Vyrobeno ve Švýcarsku)

Gelové sérum na oční partie obsahuje 99% složek přírodního původu a bylo vytvořeno speciálně pro jemnou a citlivou pleť kolem očí. Díky aktivním alpským extraktům z máty, pelyňku a měsíčku okamžitě zklidňuje pokožku a odstraňuje pocit podráždění. Kyselina hyaluronová vyhlazuje, vypíná, obnovuje a hydratuje pokožku kolem očí, redukuje jemné vrásky.

Organická voda z máty má uklidňující účinek. Účinně zlepšuje barvu a zvyšuje pružnost pokožky.
Organický extrakt z pelyňku z Alp má silné antioxidační vlastnosti, které chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a neutralizuje až 90% volných radikálů, které přispívají k předčasnému stárnutí pleti.
Přírodní glycerin a sorbitol, získané z rostlin, mají dlouhotrvající hydratační účinek.
Měsíčkový extrakt díky zvýšenému obsahu flavonoidů, karotenoidů a fenolové kyseliny  má zklidňující a změkčující účinek na citlivou pokožku v okolí oči.

Způsob použití: Naneste sérum ráno a / nebo večer na vyčištěnou pleť v okolí očí lehkými masážními pohyby směrem od vnitřního koutku oka ven.
Objem 30 ml

Parametry

Cerifikace: ECOCERT

Typologie pleti: Všechny typy

Aktivní látky: Organická voda z máty, Měsíčkový extrakt

Obal: Plastový obal

Konzistence: Krém

Produktová řada: Natura Siberica, Swiss

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Swiss Zvlhčující gelové sérum na oční partie 30 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

Cerifikace: ECOCERT

Typologie pleti: Všechny typy

Aktivní látky: Organická voda z máty, Měsíčkový extrakt

Obal: Plastový obal

Konzistence: Krém

Produktová řada: Natura Siberica, Swiss

Země původu: Rusko