PHITEN Tejpy na nos Nasal tape x30 10 ks (5 barev)

- 7%
Tejpy na nos Nasal tape x30 (1)
Akce Novinky

Kinesiotape pro snazší dýchání nosem s 30ti násobkem aquatitanu. Phiten X30 Nasal Tape je unikátní a vůbec první tejpovací pásek Phiten, který účinně otevírá nosní dírky a usnadňuje tak dýchání nosem. Doporučuje se lidem,… Více informací

 K dodání 1-3 dny
349
288 bez DPH
Před slevou:
375
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PHITEN
Katalogové číslo:
F04525
EAN:
4940756366387
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kinesiotape pro snazší dýchání nosem s 30ti násobkem aquatitanu. Phiten X30 Nasal Tape je unikátní a vůbec první tejpovací pásek Phiten, který účinně otevírá nosní dírky a usnadňuje tak dýchání nosem. Doporučuje se lidem, kteří vykonávají namáhavou práci, sportovcům a těm, kteří mají problémy s dýcháním ústy při spánku.

 

Phiten X30 Nasal Tape účinně otevírá nosní dírky a usnadňuje tak dýchání nosem.

PŘI SPORTU
workout_img
Chcete-li maximalizovat účinek vašeho cvičení, vždy je nutné správně dýchat. Phiten X30 Nasal Tape pomáhá dosáhnout zdravějšího procesu dýchání při Vašich sportovních aktivitách.

PŘI SPÁNKU

Klidně se vyspat a v průběhu spánku si dostatečně odpočinout je alfou a omegou efektivního fungování v průběhu dne. Phiten X30 Nasal Tape, Vám pomáhá nabrat během spánku potřebnou energii díky tomu, že otevírá nosní dýchací cesty a napomáhá tak klidnému a pohodlnému spánku.

PŘI KAŽDODENNÍCH AKTIVITÁCH

Dýchat pohodlně a efektivně pro tělo znamená, že získává dostatek kyslíku a může tak lépe fungovat.

phiten_nose
Phiten X30 Nasal Tape má zabudovanou plastovou pásku, která efektivně rozšiřuje nosní dírky a usnadňuje tak průchod vzduchu a samotné dáchání.

APLIKACE
Umístěte pásku vodorovně horní křivnou pásky na obrysy nosu. Umístěte pásku tak, aby nebyla ani příliš nízko, ani příliš vysoko. Páska by měla být umístěna tak, aby se dotýkala důlků na obou stranách nosu. Jemně ustiskněte a pásku upevněte ve správné pozici.

position Nasal_position

Složení: elastická prodyšná tkanina s 30ti násobkem Aquatitanu.

Balení:
10 ks (5 barev)

Uživatelská recenze produktu PHITEN Tejpy na nos Nasal tape x30 10 ks (5 barev)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Phiten Co., Ldt. byla založena v roce 1983 v Japonsku.

Produkty Phiten s obsahem Aquatitanu stimulují v oblasti aplikace prokrvení a to vše s cílem, aby se v místech blokády obnovila výživa svalů a kloubů.

Aplikací Phiten produktů s Aquatitanem se povzbudí proudění krve a účinky působí i na nervovou soustavu.

Díky jedinečné technologii zpracování titanu mají relaxační účinky a jsou vhodným doplňkovým oblečením nejen pro sportovce, ale i pro běžného spotřebitele s podobnými problémy.

Upozornění:
Složka Aquatitan lokálně podporuje prokrvení svalů a tkáně v místě aplikace. Z uvedeného důvodu nemusí být v individuelních případech vhodné používat produkty s Aquatitanem v oblasti zánětů svalů, kloubů i tkání - např. zánět šlach, zánět žil, zánět kloubů a podobně. Ze stejného důvodu není doporučeno použití při pooperačním stavu. Takové použití doporučujeme konzultovat s lékařem.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů