ECOVER Tekutý prací prostředek 5 l

Tekutý prací prostředek (1)
CRUELTY FREE

Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover. Prostředek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
619
512 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
ECOVER
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover. Prostředek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje optické zjasňovače. Jsou to chemikálie, které odrážejí světlo. Díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon. Ecover proto optické zjasňovače nepoužívá v žádném ze svých pracích prostředků.

Složení

5-15 %: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, benzylalkohol, parfém (linalool, limonen, citronelol). Další: voda, polymer chránící vlákna, chlorid sodný, citran sodný, kyselina citronová, ethylendiamin disukcinát.

Značka

Ecover

Uživatelská recenze produktu ECOVER Tekutý prací prostředek 5 l

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ECOVER
Nizozemsko