PHITEN Titanium tape 5cm x 4,5 m

Náplasti proti bolesti X30 (1)
Novinky

Kinesiotape s obsahem titanu. Phiten TITANIUM Tape je prémiová tejpovací páska s vysokou koncentrací titanu. Šířka 5 cm, délka 4,5 m. Tato unikátní tejpovací páska byla vyvinuta za účelem poskytnutí té nejlepší péče o tělo a… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
1 099
908 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
PHITEN
Katalogové číslo:
F04530-1
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání
ks

Kinesiotape s obsahem titanu. Phiten TITANIUM Tape je prémiová tejpovací páska s vysokou koncentrací titanu. Šířka 5 cm, délka 4,5 m.

Tato unikátní tejpovací páska byla vyvinuta za účelem poskytnutí té nejlepší péče o tělo a prevence zranění, jak pro vrcholové, tak rekreační sportovce. Vysoká koncentrace titanu a technologie Aqua Titanium zvyšují odolnost a zároveň prodyšnost i v náročných podmínkách. Tento unikátní kineziotejp má široký rozsah použití a je vhodný pro fyzioterapii.

 

VLASTNOSTI

  • jednoduché použití
  • elastická
  • voděodolná
  • prodyšná a propustná pro pot
  • pro normální a citlivou pokožku
  • 4 speciální vlastnosti odlišující pásku Titanium Tape X100 od ostatních:

Povrchem pásky prostupuje unikátní technoplogie AQUA TITANIUM s vysokou koncentrací titanu, která přináší úlevu od svalového napětí v těle.

Synergický efekt AQUA TITANIUM X100 přináší spojení mikro titanových kuliček na zadní straně pásky a karbonizovaného titanu.

Vysoce odolná a zároveň prodyšná páska obsahuje speciální vodu odpudivou vrstvu, která zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost pásky (například při sportu nebo sprchování).

Přirozené a pohodlné nošení je zajištěno nastavením poměru expanze a kontrakce v blizkosti kůže.

 

TECHNOLOGIE A MATERIÁL

  • AQUA TITANIUM X100
  • elastická prodyšná tkanina

 

Aqua titan je materiál, který díky speciální technologii rozptyluje nanočástice titanu ve vodě. Produkty s technologií AQUA TITANIUM podporují tělo k uvolnění a pomáhají k celkové relaxaci. Průtok krve je díky Aquatitanu stimulován a přináší tak úlevu od svalového napětí. Doporučeno k použití přímo na problematické místo, kde cítíte bolest či napětí. 

Uživatelská recenze produktu PHITEN Titanium tape 5cm x 4,5 m

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Phiten Co., Ldt. byla založena v roce 1983 v Japonsku.

Produkty Phiten s obsahem Aquatitanu stimulují v oblasti aplikace prokrvení a to vše s cílem, aby se v místech blokády obnovila výživa svalů a kloubů.

Aplikací Phiten produktů s Aquatitanem se povzbudí proudění krve a účinky působí i na nervovou soustavu.

Díky jedinečné technologii zpracování titanu mají relaxační účinky a jsou vhodným doplňkovým oblečením nejen pro sportovce, ale i pro běžného spotřebitele s podobnými problémy.

Upozornění:
Složka Aquatitan lokálně podporuje prokrvení svalů a tkáně v místě aplikace. Z uvedeného důvodu nemusí být v individuelních případech vhodné používat produkty s Aquatitanem v oblasti zánětů svalů, kloubů i tkání - např. zánět šlach, zánět žil, zánět kloubů a podobně. Ze stejného důvodu není doporučeno použití při pooperačním stavu. Takové použití doporučujeme konzultovat s lékařem.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů