ORGANIC INDIA Triphala - detoxikace a regenerace organismu 60 kapslí

Triphala - detoxikace a regenerace organismu 60 kapslí (2)
  • Triphala - detoxikace a regenerace organismu 60 kapslí (2)
  • Triphala - detoxikace a regenerace organismu (1)
FAIRTRADE

Detoxikační směs tří bylin známá již pět tisíc let. Pročišťuje a omlazuje organismus. Emblica officinalis podporuje trávení, pomáhá udržovat normální stav střevních funkcí a přispívá ke zdraví trávícího traktu. Terminalia… Více informací

 K dodání 1-3 dny
363
300 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ORGANIC INDIA
Katalogové číslo:
F01182
EAN:
801541506019
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Detoxikační směs tří bylin známá již pět tisíc let. Pročišťuje a omlazuje organismus. Emblica officinalis podporuje trávení, pomáhá udržovat normální stav střevních funkcí a přispívá ke zdraví trávícího traktu. Terminalia belerica a terminalia cheluba obě napomáhají optimální funkci střev. Směs není návyková. Často se užívá i preventivně jako denní doplněk zdravé životosprávy. Více se o detoxikaci a Triphale dozvíte na www.detox.cz

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Pokud si přejete podstoupit naši osmdesáti denní detoxikační proceduru, máme pro vás detoxikační balíček čtyř balení směsí Triphala za nižší cenu. Po osmdesát dní pak zapíjejte tři tablety před spaním vlažnou vodou.

Jestli máte zálusk spíše na krátkodobou detoxikaci, pak zapíjejte tři až čtyři kapsle vlažnou vodou každý večer před spaním nebo ráno zapijte teplou vodou.

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula), Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula), Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)

Parametry

Složení: Amalaki (Phyllanthus emblica)

Země původu: Indie

Obal: Skleněná doza s uzávěrem

Triphala - detoxikace a regenerace organismu (1)

Uživatelská recenze produktu ORGANIC INDIA Triphala - detoxikace a regenerace organismu 60 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 1 uživatelů

100%

Celkové zhodnocení:

nenávykový, rostlinný prostředek pro detoxikaci organismu. v tobolkách- komfortní podávání. Dávkování je třeba vyzkoušet, pro každého jiné. Vynikající prostředek proti zácpě.

ORGANIC INDIA
Plot No. 266
Faizabad Road
Kamta
Post Chinhat Lucknow-227105
Indie
www.organicindia.com


Z vlasti ájurvédy...

Indie je domovem ájurvédy, která je známá jako spolehlivý zdroj znalostí o opravdu přírodním způsobu léčení. Linie bylinných léčivých výrobků firmy Organic India je tedy založena právě na tomto starodávném umění a její rostlinné produkty jsou stále více žádané po celém světě.

O firmě Organic India

Společnost Organic India produkuje široký sortiment certifikovaných přírodních produktů té nejvyšší kvality. Nabídka čítá celou řadu specializovaných bio bylinných doplňků stravy. Jak název napovídá, jsou všechny obsažené léčivé rostliny v bio kvalitě a výrobky neobsahují žádné přídatné látky.

V září roku 1997 Papaji (což je přezdívka indického gurua H. W. L. Poonjaye) opustil svou fyzickou podobu a s jeho smrtí opustila většina lidí i jeho filozofii. Zůstal jen Bharat Mitra, původem z Izraele, a s ním skupinka věrných z celého světa, kteří se rozhodli, že v Indii vybudují obchodní značku. A protože nebyli spokojení s kvalitou bylin dostupných na trhu, začali si je sami pěstovat a uchovávat.

V roce 1998 jim Štěstěna přihrála do cesty dr. Narendru Singha, který na základě svých obsáhlých výzkumů napsal knihu o rostlině tulsi s názvem Tulsi, matka přírodní medicíny (tulsi je druh bazalky a v Indii je považována za posvátnou). Spolupracoval přitom s dr. Yamunou Hoette z Německa a dr. Ralphem Millerem z Kanady. Dr. Singh zasvětil svůj život studiu a výzkumu ájurvédských bylin, jejich lékařské hodnotě a možnostem využití.

Úspěšná spolupráce firmy Organic India a dr. Singha vyústila ve vznik lahodné a zdravé kolekce Tulsi Tea a řadě Herbal Medicines, které jsou založeny na jeho výzkumu a klinických studiích. Dr. Singh těmito bylinnými léky po dobu více než čtyřiceti let úspěšně léčil tisíce pacientů.

Firma začala s první velkou kultivací a pěstováním tulsi tím, že oslovila farmáře poblíž města Azamgarh v provincii Uttar Pradesh, což je místo, kde žili předkové dr. Signha. A protože Organic India měla zájem o ty nejkvalitnější byliny, rozhodla se pěstovat a využívat pouze bio tulsi a bio byliny. Důvodem bylo především to, že když se začali zajímat o zemědělský svět Indie, odhalili hrozivý fakt, že tamní pěstování rostlin je pod vlajkou takzvané zelené revoluce zatíženo chemickým průmyslem a masivním ničením přírody.

V roce 2001 otevřela firma první dceřinou společnost v USA, aby mohla nabízet své produkty lidem ze Severní Ameriky. Vznikla tak společnost Organic India USA. V roce 2005 vznikla nová dceřiná společnost v Izraeli.

Rozrůstající se políčka

Organic India je celosvětově známa jako společnost vyrábějící a prodávající potravní doplňky, jídlo a zdravé výrobky té nejvyšší kvality.

Nedávno firma rozšířila své pěstování o všechny druhy raw zemědělských produktů. Jejich zemědělské projekty jsou nyní rozšířeny po celé Indii například ve státech Uttar Pradesh, Rajasthan, Gujarat a Madhya Pradesh. Nyní Organic India pěstuje své rostliny na přibližně 50 000 akrů certifikované bio půdy.

Obchodování s bio produkty

V současnosti jsou produkty Organic India k dispozici napříč Indií a také za jejími hranicemi - v USA, v Evropě, Velké Británii, Izraeli, Austrálii a Japonsku. Zástupci společnosti však dále aktivně vyhledávají možnosti rozšíření své distribuce a nových obchodních kontaktů po celém světě.

Papajiho duchovní odkaz

A přitom všem nezapomnají na odkaz Srí H. W. L. Poonjaye, jenž byl inspirací tohoto obchodního nápadu, a šíří jej dále pod názvem Truth and Self Realization v místě Lucknow. Tam se usazují lidé, aby zde žili a nezávisle pracovali. Pár z nich, například Prashanti de Jager, ájurvédský terapeut, nebo Bharat Mitra (Yoav Lev), prezident společnosti Organic India Pvt. Ltd., v tomto místě začínalo tak, že vybudovali malé obchůdky s ájurvédskou bylinnou léčbou určenou právě pro lidi přicházející do Lucknowu, a teprve potom se jejich obchod rozrostl za hranice tohoto místa. 

V roce 2006 se firma přejmenovala na Organic India Private Limited.

Výrobky Organic India

Kapsle potravních doplňků jsou vyrobeny bez použití živočišných složek, takže jsou vhodné i pro vegany. Tyto doplňky stravy mohou účinně pomoci s celou řadou zdravotních problémů od posílení imunity přes detoxikaci oraganismu až po srovnání hormonální hladiny u žen.

Produkty jsou 100% přírodní a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy: ISO 9001: 2000 - celosvětový certifikát kvality, ECOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě, SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP - systém kritických bodů. Produkty jsou v košer kvalitě.

Čaje tulsi

Firma Organic India prodává posvátné tulsi jako lahodný bylinný čaj, který pozitivně ovlivňuje zdraví a dobrou životní pohodu. K dostání jsou čtyři exotické a jemnné směsi, jež zahrnují Original Tulsi, Tulsi Green Tea, Tulsi Ginger a Tulsi Chai Masala. Pět dalších a nových výrobků pak přináší Tulsi Sweet Rose, Tulsi Sweet Lemon Tea, Tulsi Jasmine Green Tea, Tulsi Mulethi a Tulsi India Breakfast Tea.

Nově jsou také k dispozici ochucené čaje Tulsi Sweet a jejich varianty bez cukru Sugar-Free and Good for Diabetes: chutná směs tulsi, která je vhodná i pro diabetiky, neobsahuje cukr a je slazena přírodním sladidlem.

Bio bylinné přípravky v kapslích

V této řadě lze najít účinné bylinné přípravky, které jsou ověřeny tisíciletími používání a jejichž názvy jsou již symbolické, například Triphala, Shatawari, Amalaki, Ashwagandha či Brahmi, a řadu nových výrobků zaměřených přímo na funkci jednotlivých orgánů.

Sirupy

Organic India jako první na světě nabízí sirupy vyráběné z celých bylin a koncentrované cukrové třtiny. Při výrobě se nepoužívají škodlivé chemikálie, pesticidy ani insekticidy, umělá barviva ani umělé chemické složky. V současnosti nabízí firma pět sirupů - na PMS a menstruační problémy, na posílení imunity, na zdravá játra, dále sirup jako přírodní zdroj vápníku pro silné kosti a zuby a také multivitaminový sirup.

Bio Chyawanprash

Tento vynikající produkt, jejž Organic India nabízí v bio kvalitě, je vyráběn z bio surovin s mocným účinkem. Recept vymysleli starodávní mudrci žijící v himálajských horách. Chyawanprash má omlazující účinky, výborně energetizuje organismus a pomáhá nabudovat silný imunitní systém. Ne náhodou se mu přezdívá Elixír života.

Léčivé ghí

Kravské ghí (ghee) má nesmírně dlouhou a bohatou historii. V indické kuchyni se používá už po celá tisíciletí a jeho stopy vedou až do doby 6 500 let před Kristem, kde byly jeho zbytky nalezeny v hliněných nádobách. Obecně je považováno za nejlepší tuk k  vaření. Připravuje se z čistého a čerstvého kravského mléka a pro jeho získání se postupuje dle tradičních standardů, nejen co se týče výroby, ale také během chovu krav, jež nesmějí být vystaveny stresu a musejí žít v čistém životním prostředí. Zvířata jsou krmena výhradně surovinami z lokálních farem a musejí mít k dispozici neustále čerstvou vodu. To vše zaručuje, že si klasické ghí podrží všechny své mimořádné vlastnosti.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Amalaki (Phyllanthus emblica)

Země původu: Indie

Obal: Skleněná doza s uzávěrem