HERBAL HILLS Triphalahills - Imunitní systém- normální trávení, antioxidant 60 kapslí

Triphalahills - Imunitní systém- normální trávení, antioxidant 60 kapslí (1)

Popis: Imunitní systém- normální trávení, antioxidant.  Triphala je považován za zázračnou směs ovocných plodů, která je používána ajurvédskými lékaři k léčbě různých onemocnění. Celkově harmonizuje organismus, působí… Více informací

 K dodání 1-3 dny
239
208 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
HERBAL HILLS
Katalogové číslo:
F02965
EAN:
8906008264463
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Popis:
Imunitní systém- normální trávení, antioxidant. 

Triphala je považován za zázračnou směs ovocných plodů, která je používána ajurvédskými lékaři k léčbě různých onemocnění. Celkově harmonizuje organismus, působí detoxikačně a zlepšuje trávení a zažívání. 

Složení:
Výtažek z Terminalia chebula, Terminalia belerica, Emblica officinalis (plod) - 175 mg 
Prášek z Terminalia chebula, Terminalia belerica, Emblica officinalis (plod) - 175 mg 
Oxid křemičitý - protispékavá látka - 2 mg 
kapsle: rostlinná celulóza (HPMC) 

Parametry

Země původu: Indie

Uživatelská recenze produktu HERBAL HILLS Triphalahills - Imunitní systém- normální trávení, antioxidant 60 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

HERBAL HILLS
Indie


HERBAL HILLS – Isha Agro Developers Pvt. Ltd. Indická společnost Isha Agro Developers je mladou moderní firmou sídlící v Lonavala nedaleko Bombaje. Na své farmě pěstuje a kultivuje byliny, chová indické krávy a následně zpracovává svou produkci, vše s důrazem na dodržení postupů ekologického zemědělství.

Firma je držitelem certifikátů, které potvrzují mezinárodní potravinovou bezpečnost a jakost: APEDA (certifikát vydaný indickou vládní organizací podporující vývoz zemědělských produktů) GMP (certifikát správné výrobní praxe) ISO 22000:2005 (celosvětový certifikát bezpečnosti potravin) Další aktivitou firmy je vývoj, výroba a export doplňků stravy pod označením HERBAL HILLS. Při výrobě těchto doplňků stravy (přírodní bylinné kapsle) se vychází z tradičního indického systému – ájurvédy, doplněného o moderní poznatky vědy. Firma disponuje vlastním týmem lékařů a výzkumných pracovníků, má své laboratoře, ale i vlastní pozemky, které jsou též certifikovány: NOCA (národní ekologická asociace) USDA (organická kvalita podle amerického ministerstva zemědělství) Bylinné kapsle HERBAL HILLS obsahují rozpráškované byliny obohacené navíc ještě o extrakty, které jsou z jednotlivých rostlin získávány pomocí destilované vody. Přidáním extraktů se docílí větší účinnosti směsi. Aby nedocházelo k hrudkování je přidáno též malé množství protispékavé látky – oxidu křemičitého, jehož použití nemá žádné nežádoucí účinky a je povoleno jak v potravinách, tak v dětské výživě. Obal kapsle je z rostlinné celulózy, přípravky HERBAL HILLS jsou tedy vhodné i pro vegetariány.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Země původu: Indie