Ústní sprchy

3420
4900
WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP662 Black Více informací Doprava ZDARMA  Vyprodáno WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP662 Black Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 3 497 + Doprava zdarma!
WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP660 White Více informací Doprava ZDARMA  K dodání do 2-5 dnů WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP660 White Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 3 497 + Doprava zdarma!
WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP663 Blue Více informací Doprava ZDARMA  K dodání do 2-5 dnů WATERPIK Ústní sprcha Aquarius Professional WP663 Blue Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 3 497 + Doprava zdarma!
WATERPIK Ústní sprcha s bělením Whitening WF-06 Více informací Doprava ZDARMA  K dodání do 2-5 dnů WATERPIK Ústní sprcha s bělením Whitening WF-06 Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 3 420 + Doprava zdarma!
WATERPIK Ústní sprcha s bělením Whitening Professional  WF-05 EU Více informací Akce Doprava ZDARMA  K dodání do 2-5 dnů WATERPIK Ústní sprcha s bělením Whitening Professional WF-05 EU Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 4 277 3 764 -12% + Doprava zdarma!
WATERPIK Orální centrum Waterpik Complete Care 9.0 Více informací Doprava ZDARMA  K dodání do 2-5 dnů WATERPIK Orální centrum Waterpik Complete Care 9.0 Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní… 4 814 + Doprava zdarma!

Ústní sprcha je nejúčinnější domácí formou péče o zuby a mezizubní prostory. Funguje na principu vodního paprsku, který je pod tlakem vstřikován do ústní dutiny. Tento proces se nazývá irigace. Tou se rozrušují patogenní zubní plak a odstraňují zbytky jídla i zubní plak. Navíc zlepšuje prokrvení dásní, čímž prokazatelně zlepšuje jejich stav již po 14 dnech používání. Vodní sprchu lze používat s obyčejnou vodou, ústní vodou i antibakteriálními roztoky určenými pro použití v těchto přístrojích. Ústní sprchy jsou vhodné pro každodenní péči.