ENGLISH TEA SHOP Vánoční papírové kostky - Zlaté Vánoce 96 sáčků

Dárková kolekce v plechové kazetě - Modré ozdoby (2)
  • Dárková kolekce v plechové kazetě - Modré ozdoby (2)
  • Dárková kolekce v plechové kazetě - Modré ozdoby (1)
SOIL

VÁNOČNÍ PAPÍROVÉ KOSTKY - ZLATÉ VÁNOCE (16 x 6 různých příchutí), 96 sáčků SLOŽENÍ: KOŘENĚNÉ JABLKO: bio kousky jablka, bio kousky skořice, bio kůra z citronu, bio ibišek, bio šípek a bio citronová tráva s přírodní příchutí… Více informací

 K dodání 1-3 dny
378
329 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ENGLISH TEA SHOP
Katalogové číslo:
F04383
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

VÁNOČNÍ PAPÍROVÉ KOSTKY - ZLATÉ VÁNOCE (16 x 6 různých příchutí), 96 sáčků

SLOŽENÍ:

KOŘENĚNÉ JABLKO: bio kousky jablka, bio kousky skořice, bio kůra z citronu, bio ibišek, bio šípek a bio citronová tráva s přírodní příchutí jablka a melounu.

VÁNOČNÍ PUNCH: bio zelený čaj, bio citronová tráva, bio ibišek, bio lístky máty, bio kousky zázvoru a bio broskev s přírodní příchutí pomeranče a broskve.

VÁNOČNÍ NOC: bio černý čaj, bio kousky skořice, bio kakao, bio hřebíček, bio lékořice a bio vanilkové lusky s přírodní příchutí zázvoru a vaječného koňaku.

PIKANTNÍ OVOCNÝ KOLÁČ: bio rooibos, bio kousky jablka, bio malina, bio borůvky, bio brusinky a bio kousky skořice s přírodní příchutí karamelu a lesního ovoce.

SLADKÝ VANILKOVÝ CHLEBÍČEK: bio černý čaj, bio kousky skořice, bio zázvor, bio kardamom, bio jablko a bio vanilkové lusky s přírodní příchutí perníčku vanilky.

CUKROUŠEK: bio kousky skořice, bio kakao, bio kousky jablka, bio kůra z pomeranče, bio lékořice, bio lístky máty a bio cikorka s přírodní příchutí vanilky, skořice a třešní.

Balení: 16 x 6 různých příchutí, 96 sáčků

Hmotnost: 144 g

Parametry

Certifikace: SOIL

Forma: Čaje v nálevových sáčkách

Obal: Plechová krabička

Země původu: Velká Británie

Dárková kolekce v plechové kazetě - Modré ozdoby (1)

Uživatelská recenze produktu ENGLISH TEA SHOP Vánoční papírové kostky - Zlaté Vánoce 96 sáčků

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENGLISH TEA SHOP
Devonshire House
1 Devonshire Street
London
w1w 5dr
Spojené království


"My v English Tea Shop milujeme čaj a tuto lásku chceme šířit. To je důvod, proč vnímáme jako svou životní cestu možnost přinášet všem ty nejlepší možné čaje."

Továrna English Tea Shop je nositelem hned několika bio certifikací z celého světa. Podle vedení firmy nabízí bio farmaření nejlepší a dobře dostupný praktický model toho, jak lze lokálně produkovat jídlo a nápoje, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Značka proto podporuje Fair Trade produkci ve 25 zemích celého světa. 

English Tea Shop  vyrábí své produkty v továrně na Srí Lance a tato pomalu přechází do kategorie "bezuhlíková". Výroba se tak stává ekologičtější, šetrnější k životnímu prostředí a ekologicky udržitelnější. I samotné balení čajů je ekologické a výběru obalových materiálů je věnována velká pozornost. Během balicího procesu se využívají pouze recyklované fošny a i všechny další materiály jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Certifikace: SOIL

Forma: Čaje v nálevových sáčkách

Obal: Plechová krabička

Země původu: Velká Británie