DIOCHI Venisfer ‑ krém 50 ml

Venisfer ‑ krém (2)

Diochi Krém Venisfér 50 ml Venisfér krém Diochi vás překvapí svým širokým spektrem účinků na pokožku. Je vhodný pro regeneraci, masáže a relaxaci kůže. Obsahuje aktivní kyslík, maximálně hydratuje a obsahuje velké množství… Více informací

 Skladem
536
443 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01662
EAN:
8595247730084
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Diochi Krém Venisfér 50 ml

Venisfér krém Diochi vás překvapí svým širokým spektrem účinků na pokožku. Je vhodný pro regeneraci, masáže a relaxaci kůže. Obsahuje aktivní kyslík, maximálně hydratuje a obsahuje velké množství polysacharidů a ceramidů, které pečují o pokožku. Přírodní výtažky z kigelie, aloe, měsíčku, pýru, václavky a orchideje aktivují kožní makrofágy a urychlují hojení pokožky.

Zajímavost: Venisfér krém je označován jako krém "zraněných duší". Svými širokospektrálním účinky totiž působí na srdce, tenké střevo, játra, žlučník a ovlivňuje energetické čakry srdeční a komunikační.

Parametry

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Venisfer ‑ krém 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma