DIOCHI Venisfer 3 x 50 ml

VENISVER ‑ kapky (3)

Bylinné bioinformační kapky Venisfér jsou doslova elixírem pro srdce, cévy a krevní oběh. Pomáhají předcházet vzniku křečových žil a vysokého krevního tlaku. Účinné látky obsažených rostlin napomáhají k čistění krve,… Více informací

 Skladem
1 479
1 222 bez DPH
Běžná cena:
1 608
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01036-2
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

 

Bylinné bioinformační kapky Venisfér jsou doslova elixírem pro srdce, cévy a krevní oběh. Pomáhají předcházet vzniku křečových žil a vysokého krevního tlaku. Účinné látky obsažených rostlin napomáhají k čistění krve, podporují krvetvorbu, výživu a snižují její srážlivost. Dále působí na správnou činnost mozku, zlepšují paměť a také mají vliv na tvorbu kostní dřeně a obranných T-lymfocytů. Zlepšují periferní prokrvení končetin.

posiluje srdce a cévy

normalizuje krevní tlak

podporuje krvetvorbu

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

 


Složení: jinan dvoulaločný, Kurkuma zedoaria, zázvorník lékařský, kurkuma dlouhá, lapačo červené, škornice šípolistá, ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, kaštan koňský, jmelí bílé, šalvěj červenokořenná, jerlín japonský, pornatka kokosová, srdečník sibiřský, světlice barvířská, pivoňka lékařská, bukvice lékařská

 • Jinan dvoulaločný - omezuje projevy alergie a vznik stařeckých skvrn. Používá se při onemocnění srdce, bušení srdce, angině pectoris, záduše, otravách alkoholem, úplavici, předčasném výronu semene, častém močení, poševním výtoku, kapavce, astmatu, TBC, hypertenzi, závratích, Alzheimerově chorobě, poruchách mozku, ztrátě paměti, stařecké demenci, cévním onemocnění, bércových vředech, snižuje krevní srážlivost a odmítavé reakce těla po transplantacích orgánů.
 • Kurkuma zedoaria - používá se při bolestech, rakovině mozku, plísních, vysokém tlaku a cholesterolu, artritidě, jako stimulans a detoxikans, onemocnění ledvin, plic, žaludku, jater a podporuje vylučování žlučových kyselin.
 • Zázvorník lékařský - je nejlepším lékem na kinetózy. Používá se při zánětu slinivky a varlat, rakovině, bolestech kloubů, revmatu, revmatoidní artritidě, nevolnosti, zvracení, nachlazení, dráždivém kašli s hlenem a střevních infektech. Má výrazné baktericidní a fungicidní účinky.
 • Kurkuma dlouhá - používá se při onemocnění jater hepatitidě, nedostatečné krvetvorbě, bolestech břicha, nadýmání, kolikách, bolestech zubů, vysoké hladině HDL cholesterolu, horečce, krvi v moči, zástavě menstruace, zvracení krve, jako stimulants a tonikum, proti parazitům, k normalizaci zažívací soustavy, funkce žlučníku a sleziny. Dále při chronických vředech, lišejích, zánětu spojivek, rakovině a leukémii. Má 3x větší antioxidační účinky než používané syntetické antioxidanty.
 • Lapačo červené - používá se při hormonálních potížích, plísni candidě albicans, migrénách, roztroušené skleróze, prostatě, syfilisu, parkinsonismu, malárii, parazitech v těle - Schistosoma, Trypansoma, bolestech kloubů, artritidě a impetigu. Zlepšuje obranyschopnost těla, snižuje vstřebávání glukózy, stimuluje činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky, harmonizuje hormonální systém, podporuje krvetvorbu, desenzibilizuje organismus, má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky. Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky.
 • Škornice šípolistá - vynikající rostlina na periférní prokrvení, zlepšení činnosti mozku a krevní oběh. Používá se při neplodnosti, revmatu, artritidě, bolestech v kříži, kolenou, kašli, bronchitidě, astmatu, zeleném zákalu, vysokém krevním tlaku k tonizaci ledvin a jako afrodiziakum zejména pro muže.
 • Ofiopogon japonský - používá se při srdeční nedostatečnosti, v rekonvalescenci, dušnosti, slabém krevním oběhu, slabosti plic, špatném trávení, zácpě, kašli, nedostatečné tvorbě mléka. Odhleňuje organismus, tonifikuje srdce, podporuje činnost žaludku, tvorbu tekutin a zásobení organismu kyslíkem.
 • Maytenus macrocarpa - používá se při hormonálních poruchách, bolestech různého typu, revmatismu, artritidě, bronchitidě, impotenci, jako afrodiziakum a tonikum, zvyšuje obranyschopnost organismu, stimuluje krvetvorbu a činnost kostní dřeně.
 • Kaštan koňský - používá se při malárii, srdečně-cévním onemocnění, křečových žilách, hemoroidech, otocích dolních končetin, poruchách nadledvinek a mozku, Raynaudově chorobě, nedostatečném periférním prokrvení, bércových vředech a malárii. Snižuje krevní srážlivost a působí spazmolyticky. Zevně snižuje negativní účinky slunečního záření.
 • Jmelí bílé - používá se při hypertenzi, cévním onemocnění, poruchách mozku, srdce a aterioskleróze.
 • Šalvěj červenokořenná - používá se při ateroskleróze, angině pectoris, leukémii a jiném onkologickém onemocnění, poruchách menstruace, nespavosti, neurastenii a palpitacích srdce, hematomech, bolesti břicha a kloubů, vředovitosti kůže a zánětu mléčné žlázy.
 • Jerlín japonský - používá se při cévním onemocnění, bércových vředech, podlitinách, krvácení, vysokém tlaku, ekzémech, alergiích a astmatu.
 • Pornatka kokosová - používá se při bušení srdce, hypertenzi, poruchách trávení, nespavosti, otocích, nadýmání, průjmech a zapomnětlivosti. Posiluje činnost sleziny, CNS a žaludku.
 • Srdečník sibiřský - používá se při srdeční arytmii, slabosti srdce, bolestivé menstruaci, ženské neplodnosti a poševních infekcích. Má antivirové a antibakteriální účinky.
 • Světlice barvířská - má sedativní a protizánětlivé účinky. Používá se při vynechání menstruace, onemocnění vaječníků, angině pectoris, pneumonii, gastritidě, poruchách srdce a jater.
 • Pivoňka lékařská - používá se při vysokém tlaku, vysoké hladině HDL cholesterolu v krvi, diabetu, bolestivé a nepravidelné menstruaci, výtocích, epilepsii, astmatu, kašli, křečích hladkého svalstva střev, bolestivé dně, ledvinových kolikách a nemocech ledvin, cirhóze jater, žlučníkových kamenech, chronické virové hepatitidě, ateroskleróze a jako spazmolitikum a sedativum.
 • Bukvice lékařská - používá se při nemocech dýchacích cest, astmatu, průjmech, poruchách trávení a krvetvorby. Má silný antivirový a antibakteriální účinekSložení

jinan dvoulaločný (Ginko biloba), kurkuma zedoaria (Curcuma zedoaria), zázvorník lékařský (Zingiber officinalis), kurkuma dlouhá (Curcuma longa), lapačo červené (Tabebuia impetiginosa), škornice šípolistá (Epimedium sagittatum), ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, kaštan koňský (jírovec maďal, Aesculus hippocastanum ), jmelí bílé (Viscum album), šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza), jerlín japonský (Sophora japonica), pornatka kokosová (Poria cocos), srdečník sibiřský (Leonurus sibiricus), světlice barvířská (Carthamus tinctorius), pivoňka lékářská (Paeonica officinalis), bukvice lékařská (Betonica officinalis), voda, líh kvasný 22,5%, fruktóza, směs silic (neroli, ylang-ylang, mandarinková, vetivérová, kasiová, Litsea cubeba, amyrisová)

Parametry

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Venisfer 3 x 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 3 uživatelů

100%
 • Jsem s ním velmi spokojen,dela mě dobře na cevy a krevní oběh !!

Celkové zhodnocení:

skvelee

100%
 • Dobrý den, moc rád se s vámi podělím o zkušenosti, ale hned na úvod musím zdůraznit, že absolutně bezkonkurenční jsou výrobky Energy a Diochi, jejich regenerační program skutečně funguje a moje poslední zkušenost z Venisférem od Diochi to jen potvrdila, protože jsem měl problémy s levým ramením kloubem a podle příznaku jsem zvolil Venisfér, který na tento problém zabral asi za dva dny. Na močové cesty jsem vyzkoušel Renol od Energy a fungovalo to skvěle a okamžitě, ale i na psychiku. Po měsíční kůře jsem se cítil báječně, sice se po nějaké době problémy vrátili, ale ted používám Achiote od Cosmos Medicinal, který je také báječný a prakticky okamžitě zapůsobil na močové cesty.

Celkové zhodnocení:

Dobrý den, moc rád se s vámi podělím o zkušenosti, ale hned na úvod musím zdůraznit, že absolutně bezkonkurenční jsou výrobky Energy a Diochi, jejich regenerační program skutečně funguje a moje poslední zkušenost z Venisférem od Diochi to jen potvrdila, protože jsem měl problémy s levým ramením kloubem a podle příznaku jsem zvolil Venisfér, který na tento problém zabral asi za dva dny. Na močové cesty jsem vyzkoušel Renol od Energy a fungovalo to skvěle a okamžitě, ale i na psychiku. Po měsíční kůře jsem se cítil báječně, sice se po nějaké době problémy vrátili, ale ted používám Achiote od Cosmos Medicinal, který je také báječný a prakticky okamžitě zapůsobil na močové cesty.

100%
 • Jsem s ním velmi spokojen,dela mě dobře na cevy a krevní oběh !!!

Celkové zhodnocení:

Jsem s ním velmi spokojen,dela mě dobře na cevy a krevní oběh !!!

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma