VICCO

Nejprodávanější v kategorii VICCO

VICCO Zubní pasta 85 g Více informací Akce  K dodání 1-3 dny VICCO Zubní pasta 85 g Obsahuje pouze rostlinné látky (extrakty z 22 druhů bylin). Zubní pasta pro pevné zuby a zdravé dásně. Chrání před zubními kazy a záněty dásní. Pomáhá při krvácivosti dásní. Neobsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje… 159 143 -10%
VICCO Vajradanti zubní prášek 25 g Více informací Novinky  K dodání 1-3 dny VICCO Vajradanti zubní prášek 25 g 100% přírodní bylinný prášek na zuby.  Směs je složena z 20 druhů ájurvédských bylin. Vicco Vajradanti prášek bělí zuby, posiluje dásně, čistí ústní dutinu a udržuje vonný dech. Vhodný zvláště pro kuřáky.   Použití:   Po… 179

Společnost Vicco byla založena v roce 1952 za účelem výroby a prodeje ajurvédských produktů v moderních výrobních podmínkách 20. století. V současné době dosahuje společnost ročního obratu přes 15 mld. Rs (rupií) a kolem 15 % roční produkce putuje na zámořské trhy.

 

Připojte se k lidem se zdravými a zářivými zuby • repro VICCO Laboratories

VICCO Group dnes stojí v čele třinácti společností, hlavní výrobní závody jsou v indických městech Dombivli, Nagpur a Goa.Přímo v Indii, druhé nejlidnatější zemi na světě (po Číně) činí podíl zubní pasty VICCO celá 4 % trhu, což znamená, že ji denně používá více než 46 milionů lidí.

Značka VICCO® je globálně známa, exportuje se do celého světa – od Japonska, Singapuru, Hongkongu , Malajsie, Indonésie, Jihoafrické republiky, USA, Mexika či Brazílie, v Evropě pak do Velké Británie, Francie, Itálie (kde je velmi populární), do Německa nebo do Skandinávie.