zásaditá péče s Ph 8,5

Nejprodávanější v kategorii zásaditá péče s Ph 8,5

0
4100
Zboží je zobrazeno dle kritérií:
ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY
Označení:
Dárek ZDARMA
JENTSCHURA MeineBase zásadito-minerální koupelový balíček s masážním lavorem ZDARMA Více informací Akce TOP Dárek ZDARMA  Skladem JENTSCHURA MeineBase zásadito-minerální koupelový balíček s masážním lavorem ZDARMA + ZDARMA JENTSCHURA Lavor na koupel nohou 2x 2750 g MeineBase® + masazni lavor ZDARMA Zásadito-minerální koupelová sůl Ta nejlepší tělová péče je z přírody Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase®  je vhodná  k celotělovým a… 2 710 + Doprava zdarma!

Ponořte se do fascinujícího světa zásadité péče o tělo s MeineBase. Zásadito-minerální sůl pro péči o tělo intenzivně čistí a pečuje o pokožku. Certifikovaný přírodní kosmetický produkt optimalizuje samopromaštění pokožky a dodává jí příjemnou hebkost. MeineBase s pH 8,5 podporuje vylučovací funkci pokožky - pro přirozenou péči v acidobazické rovnováze.

MeineBase vám umožňuje – podle vašich individuálních přání a požadavků – moderní zásaditou péči o tělo podle vzoru přírody. Díky mnoha možnostem použití je MeineBase účinným a harmonizujícím společníkem v každodenním životě a pro celou rodinu.